Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 13347 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 5.05 м
Година 2004 Километража 7656 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.960 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.68 м
Година 2015 Километража 11745 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
10.080 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2011 Километража 13435 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
9.480 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.68 м
Година 2014 Километража 8215 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
14.280 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.27 м
Година 2018 Километража 13921 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
11.160 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.65 м
Година 2016 Километража 9744 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
9.480 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.68 м
Година 2015 Километража 7166 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
10.680 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.25 м
Година 2012 Километража 10430 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
9.960 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.64 м
Година 2015 Километража 12929 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
17.160 €
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м
Година 2018 Километража 7068 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
14.280 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м
Година 2018 Километража 14348 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
9.480 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража 6102 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
7.310,92 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2006 Километража 18250 м/ч Сила
Германија, Hannover
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се