Филтри -

Виљушкари TCM од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Виљушкари TCM од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.180 € GBP 8.720 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3.3 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 6182 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
17.070 € GBP 14.630 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.75 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
16.750 € GBP 14.350 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 3200 кг Висина на подигање 4 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2017 Километража 3800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
8.542 € GBP 7.320 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4.5 м Ширина на вилушки 122 мм
Година 1990 Километража 6386 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
11.490 € GBP 9.850 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3.3 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 7196 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
11.490 € GBP 9.850 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3.3 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 5258 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
11.490 € GBP 9.850 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.3 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 6670 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
18.050 € GBP 15.470 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 3200 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 5806 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се