Филтри -

Виљушкари Yale од Романија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Виљушкари Yale од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 8839 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража Сила
Романија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.91 м
Година 2021 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.9 м
Година 2019 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.25 м
Година 2007 Километража 9827 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 5.46 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 89 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4.95 м
Година Километража 136 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 480 м Должина на вилушка 120 м
Година 2020 Километража 231 м/ч Сила
Романија, Dej
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 49.15 м
Година 2017 Километража 6609 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.825 € RON 38.940 RON
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 5.3 м
Година 1997 Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
8.300 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.8 м
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1800 мм Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 2317 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 1300 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража 30 м/ч Сила
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се