Филтри -

Електрични вилушкари TCM

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Електрични вилушкари TCM

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
аукција 115,50 € SEK 1.300 SEK
Носивост 15 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.11 м
Година Километража 5205 м/ч Сила
Шведска, Rimbo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража 5696 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
аукција 1.377 € SEK 15.500 SEK
Носивост 1500 кг
Година 1995 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
26.660 € UAH 1.162.000 UAH
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1140 мм Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 100 мм Брзина 14 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Харків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година 2001 Километража 5000 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг
Година 2004 Километража 8236 м/ч Сила
Италија, Cuneo
електричен вилушкар TCM FB30-7 електричен вилушкар TCM FB30-7 електричен вилушкар TCM FB30-7
3
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2011 Километража 2617 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража 7172 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2012 Километража 8771 м/ч Сила
Белгија, AALST
електричен вилушкар TCM FB25-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2012 Километража 1850 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2015 Километража 3259 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 1158 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2015 Километража 2980 м/ч Сила
Белгија, AALST
електричен вилушкар TCM FB25-8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 4499 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 3110 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2013 Километража 3388 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2015 Километража 2826 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Носивост 1750 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2012 Километража 3467 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2012 Километража 2421 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2016 Километража 2309 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2013 Километража 39187 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4311 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.456 €
Носивост 0.9072 кг
Година 09/2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи