Филтри -

Виљушкари Manitou од Бугарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Виљушкари Manitou од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 06/2013 Километража 4721 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2011 Километража 14430 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 2300 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 860 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7.75 м Брзина 26 км/ч
Година 2003 Километража 9496 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Висина на подигање 21 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 36 км/ч
Година 2005 Километража 15288 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
31.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.9 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 7250 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
43.589 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 24.6 м Брзина 36 км/ч
Година 12/2004 Километража 12982 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 08/2004 Километража 5100 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
18.974 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7.75 м Брзина 25 км/ч
Година 08/2003 Километража 9468 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
17.948 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 08/1999 Километража 8409 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 01/1998 Километража 25550 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
10.256 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Брзина 19 км/ч
Година 01/1997 Километража 5184 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
телескопски натоварувач Manitou MT932 телескопски натоварувач Manitou MT932 телескопски натоварувач Manitou MT932
3
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9 м
Година 2019 Километража 710 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се