Вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30

PDF
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30 слика 2
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30 слика 3
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30 слика 4
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30 слика 5
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30 слика 6
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30 слика 7
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30 слика 8
вилушкар на гас Toyota 02-8FGF30 слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
19.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02-8FGF30
Тип:  вилушкар на гас
Година на производство:  2020
Работни часови:  7080 м/ч
Носивост:  3000 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  5.5 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  JW40338
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 02-8FGF20 17.800 € Дизел вилушкар 2019 9630 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota 8FBM20T 19.190 € Дизел вилушкар 2019 9164 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota 02-8FGF25 18.490 € Дизел вилушкар 2019 8127 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota 8 FG 30 F 16.800 € Дизел вилушкар 2018 5220 м/ч Полска, Białystok
Toyota 02-8FGF30 18.510 € Дизел вилушкар 2017 5620 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota 8FBE15T LION 27.540 € Дизел вилушкар 2019 5987 м/ч Полска, Jaktorów