Филтри -

Дизел вилушкари UniCarriers

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

32 огласа: Дизел вилушкари UniCarriers

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
дизел вилушкар UniCarriers GL25 (U1D2A25LQ)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 4628 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 738 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 4187 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2020 Километража 69 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
20.571 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 4733 м/ч Сила
Полска, Bialystok
дизел вилушкар UniCarriers Y1D1A15Q
1
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2020 Километража 3 м/ч Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
13.406 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.99 м
Година 2015 Километража 10090 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
15.255 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.71 м
Година 2015 Километража 11650 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
23.067 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.05 м
Година 2017 Километража 4965 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 8254 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 20641 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2016 Километража 6680 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 4778 м/ч Сила
Шпанија, Granda, Siero
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2016 Километража 5670 м/ч Сила
Шпанија, Oviedo
Контактирајте го продавачот
14.650 € PLN 63.000 PLN
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 9388 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 1105 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
14.650 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2016 Километража 4270 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4000 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
20.756 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.19888 м
Година 2018 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
63.561 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 1550 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
16.156 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.19888 м
Година 2017 Километража 6095 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2016 Километража 1876 м/ч Сила
Шпанија, Tarragona
Контактирајте го продавачот
18.444 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2018 Километража 6405 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
17.335 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 1360 м/ч Сила
Полска, Białystok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи