Филтри -

Виљушкари Cesab

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

40 огласа: Виљушкари Cesab

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
вилушкар на три тркала Cesab BLITZ 320FM  V-3977 вилушкар на три тркала Cesab BLITZ 320FM  V-3977 вилушкар на три тркала Cesab BLITZ 320FM  V-3977
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1 м
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2008 Километража 6092 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2007 Километража 5392 м/ч Сила
Романија
дизел вилушкар Cesab M318D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година Километража 1501 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража 5914 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
електричен вилушкар Cesab Blitz15
1
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.7 м
Година Километража Сила
Португалија, Santo António da Charneca
електричен вилушкар Cesab B316 електричен вилушкар Cesab B316
2
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.6 м
Година Километража 13800 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.7 м
Година 1996 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Caprino Veronese
Контактирајте го продавачот
4.449 € GBP 3.750 GBP
Електричен вилушкар
Година 2005 Километража 5349 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
7.635 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Слободен од 1560 мм Висина на подигање 3.2 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 5253 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година Километража Сила
Холандија, Pijnacker
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година Километража Сила
Холандија, Pijnacker
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 1997 Километража 9185 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
аукција 1.250 €
Дизел вилушкар
Гориво електро
Година 1999 Километража 17888 м/ч Сила
Холандија, Tiel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
8.600 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м
Година 2006 Километража 8437 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
електричен вилушкар Cesab B645 електричен вилушкар Cesab B645 електричен вилушкар Cesab B645
3
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 4390 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 3467 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
8.630 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 12118 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
вилушкар на три тркала Cesab BLITZ316
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
дизел вилушкар Cesab CENTAURO 160L дизел вилушкар Cesab CENTAURO 160L дизел вилушкар Cesab CENTAURO 160L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи