Филтри -

Виљушкари Combilift

Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

114 огласа: Виљушкари Combilift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 12736 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 13645 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 6563 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 8975 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Страничен вилушкар
Носивост 4300 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2008 Километража 7333 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
31.990 € GBP 27.390 GBP
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 2537 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.35 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2020 Километража 1470 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Брзина 20 км/ч Висина на подигање 4.76 м
Година 06/2021 Километража 94 м/ч Сила
Полска, Gostynin
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2022 Километража 365 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
52.600 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 70 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Преносен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 1999 Километража 4194 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 €
Страничен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година Километража 13620 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Висина на подигање 8.25 м
Година 2021 Километража 335 м/ч Сила
Холандија, Eindhoven
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.53 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2022 Километража 2548 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.65 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2018 Километража 225 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.04 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 86 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
35.300 €
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Страничен вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2006 Километража 10659 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
62.420 € GBP 53.440 GBP
Страничен вилушкар
Носивост 9000 кг Висина на подигање 4.5 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2010 Километража 531 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
47.970 € GBP 41.070 GBP
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 7.5 м
Година 2018 Километража 1825 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
30.900 € GBP 26.460 GBP
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 8783 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Претплати се