Филтри -

Виљушкари Claas

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

68 огласа: Виљушкари Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач Claas Targo K50
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
58.910 € PLN 254.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4400 кг Висина на подигање 7 м
Година 2014 Километража 4750 м/ч Сила
Полска, Gąsawa
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.470 € PLN 209.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
52.180 € PLN 225.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
132.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 249 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
107.300 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 3685 м/ч Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 2550 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 04/2022 Километража 2334 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
104.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5600 кг Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 649 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4600 кг
Година 2018 Километража 3572 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
телескопски натоварувач Claas Scorpion 7040 телескопски натоварувач Claas Scorpion 7040
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 7 м
Година 2013 Километража Сила
Украина, Zolochiv
нови телескопски натоварувач Claas SCORPION 741
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Телескопски натоварувач
Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 9886 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 9300 м/ч Сила
Украина, Теплик
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 9 м Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8983 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач Claas SCORPION 7050
1
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 7.02 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 3786 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 730 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 790 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
нови телескопски натоварувач Claas Scorpion 756 VariPower Plus
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража 100 м/ч Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2012-08-08 Километража 7100 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5600 кг Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 629 м/ч Сила
Германија, Meppen
телескопски натоварувач Claas SCORPION 960 VARIPOWER
1
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Висина на подигање 8.78 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2612 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се