Филтри -

Виљушкари LA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Виљушкари LA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.164 €
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 15 км/ч
Година 02/2020 Километража 150 м/ч Сила
Украина, Brovary
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се