Филтри -

Виљушкари Lvovskii

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Виљушкари Lvovskii

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.196 €
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 30 км/ч
Година 1998 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, Brovary
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Брзина 20 км/ч
Година Километража 20 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2015 Километража 20 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
4.804 € UAH 192.400 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 33 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 20 км/ч
Година 01/2017 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
5.243 € UAH 210.000 UAH
Бензински виљушкар
Носивост 5 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража 50 м/ч Сила
Украина, Brovary
дизел вилушкар Lvovskii 40817 дизел вилушкар Lvovskii 40817 дизел вилушкар Lvovskii 40817
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2 м Ширина на вилушки 1 мм
Година 01/1987 Километража Сила
Украина, Залужжя
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12500 кг Висина на подигање 4.5 м Брзина 30 км/ч
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се