Филтри -

Виљушкари Terex

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Виљушкари Terex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски
Година 2007 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Klundert
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
телескопски натоварувач Terex QUADSTAR 1065
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 67000 кг Гориво дизел Брзина 29 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 32.4 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
тежок вилушкар Terex FDC 200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 20000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.9 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Terex FDC120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.2 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
страничен вилушкар Terex SF50U
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 700 мм
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.75 м
Година 2006 Километража 5244 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
страничен вилушкар Terex SF50U
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 700 мм
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
дизел вилушкар Terex FDC 120-1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.45 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 2016 Километража 895 м/ч Сила
Германија, Pohlheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Полска, Wilkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 17.25 м
Година 2006 Километража 4930 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2300 кг Гориво дизел Висина на подигање 6 м
Година 2000 Километража 3650 м/ч Сила
Франција, Béthune
теренски вилушкар Terex RT555-1 теренски вилушкар Terex RT555-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година 2008 Километража 5 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Товарач на контејнери
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
16.890 € PLN 73.000 PLN
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
65.960 € PLN 285.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2006 Километража 7700 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража 4714 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2001 Километража 4560 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи