Филтри -

Виљушкари XCMG

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

47 огласа: Виљушкари XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 500 м
Година 01/2023 Километража Сила
Северна Македонија, Ohri
Контактирајте го продавачот
26.700 US$ EUR ≈ 24.590 €
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 26 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 09/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.720 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Брзина 17 км/ч Слободен од 3000 мм Висина на подигање 3000 м
Година 2022 Километража 30 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
229.000 US$ EUR ≈ 210.900 €
Товарач на контејнери
Носивост 9000 кг Брзина 27 км/ч Висина на подигање 18.78 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.510 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 16.52 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 09/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.050 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 1820 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 08/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
нови телескопски натоварувач XCMG XTF12010K нови телескопски натоварувач XCMG XTF12010K нови телескопски натоварувач XCMG XTF12010K
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Брзина 28 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 9.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2023-04-10 Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
нови тежок вилушкар XCMG XCF2512K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Чиле
нови тежок вилушкар XCMG XCF1006K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови товарач на контејнери XCMG XCF3512K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 35000 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови тежок вилушкар XCMG XCF1612K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 24000 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови регален вилушкар XCMG XCF-PSG16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF706K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопски натоварувач XCMG XC6-3514K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 13.7 м
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF506K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF1606K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови регален вилушкар XCMG XCF-PG15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1500 кг Слободен од 1420 мм
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF1206K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопски натоварувач XCMG XC6-4517K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 16.7 м
Година Километража Сила
Чиле
нови електричен вилушкар XCMG XCB-P30 / XCB-L30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови дизел вилушкар XCMG XCF305K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Чиле
нови товарач на контејнери XCMG XCF4612K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 46000 кг Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопски натоварувач XCMG XC6-3007K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6.95 м
Година Километража Сила
Чиле
нови електричен вилушкар XCMG XCB-P18 / XCB-L18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Чиле
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи