Филтри -

Виљушкари OM

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

48 огласа: Виљушкари OM

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Висина на подигање 4.62 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
електричен вилушкар OM XE50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.8 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2009 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен вилушкар OM E40N
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 1996 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
дизел вилушкар OM L60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 1992 Километража 3318 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2009 Километража 8150 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м
Година 2004 Километража 3393 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 1998 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4 м
Година 2000 Километража 4420 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2002 Километража 3897 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3.3 м
Година 2010 Километража 6625 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2006 Километража 535 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2007 Километража 9235 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 0.18 м
Година 2003 Километража 10057 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
страничен вилушкар OM still SHX20 N.1 CARELLO ELEVATORE OM - STILL MOD.SXH20 MTR.W41 страничен вилушкар OM still SHX20 N.1 CARELLO ELEVATORE OM - STILL MOD.SXH20 MTR.W41
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2019 Километража Сила
Италија, Rho (MI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2019 Километража Сила
Италија, Rho (MI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.64 м
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Висина на подигање 3.2 м
Година 2000 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2000 Километража 2696 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2009 Километража 4209 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
9.995 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година 2019 Километража 5656 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2009 Километража 9063 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 4209 м/ч Сила
Холандија, Veen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи